Hybrydowy manicure jest coraz bardziej lubiany. Zawdzięcza to niesamowitej odporności i efektywnemu wyglądowi. W przeciwieństwie do zwyczajnego lakieru, opisywana hybryda jest odporna na wszelkie uszkodzenia i nie ma tendencji do odpryskiwania. Paznokcie będą z pewnością wyglądały na zadbane a także zdrowe i to nawet do dwóch- trzech tyg.. Czym właściwie jest manicure hybrydowy Kraków?

 

Jest to niezwykłe połączenie normalnego lakieru i żelu do manicure. Będziemy mogli go wykonać w profesjonalnym studiu lub we swoim domu. Jednak do własnoręcznego zrobienia hybrydy, potrzebny będzie zakup kilku rzeczy, takowych jak przykładowo baza do hybrydy, jej kolor, lampa UV czy nawierzchniowa hybryda. Nie jest to z pewnością wielki koszt, zaś kupione akcesoria starczą nam na długo i będziemy umieli robić sobie sami hybrydy. W momencie gdy już zapoznamy się bardzo dobrze z techniką robienia hybrydy, cały proces może trwać do parunastu minut. Czas jest krótki, a ostateczny efekt długi. Zdejmowanie hybrydy nie jest wcale skomplikowane. Starczy spiłować nawierzchniową warstwę paznokcia, na którym jest położona hybryda. Następnie moczymy wacik w specjalnym preparacie , który jest na bazie acetonu, przykładamy do całej płytki paznokcia, na której znajduje się lakier a następnie owijamy w folię aluminiową. Po 15 min. powinniśmy sprawdzić, czy hybryda schodzi. Jeśli tak, ostrożnie pozbywamy się lakieru pilnikiem lub drewnianym patyczkiem. Jeżeli nie, przykładamy znowu nasączony wacik na kilka minut.

 

Po zabiegu, dobrze jestużyć specjalnych odżywek, , które utrzymują bardzo dobrą formę płytki paznokcia. Warto wspomnieć, że jeżeli nasze paznokcie są osłabione, chore albo uszkodzone, nie powinniśmy kłaść na nie lakieru hybrydowego, ponieważ może on mocniej je zniszczyć.