Tysiące lat temu w starożytnej krainie Sumer mieszkańcy nadali nazwy zbiorom gwiazd jaśniejącym na nocnym niebie. Powstały w ten sposób symbole zodiaków. Nazwy zodiaków pochodzą od nazw zbiorów gwiazd. Na bazie układu ciał niebieskich produkuje się przepowiednie nazywane proroctwem.

Przepowiednie  kreowane są poprzez astrologów magiawrozb.pl. Astrologia zwana wiedzą królewską to wróżbiarstwo które polega na przewidywaniu naszej przyszłości. 1-wszy horoskop powstał 2080tys. lat p.n.e. Sporządzanie horoskopów jest metodą wróżbiarską. Nie bywa to dziedzina naukowa. Do sporządzenia przepowiedni potrzebna jest data narodzin dokładnie określonej osoby. Technika ta powstała w czasach starożytnych. Do dzisiaj wróżby oraz horoskop dzienny są wyjątkowo popularne. Portale internetowe oraz obecne kolorowe pisma zamieszczają przepowiednie w celach rozrywkowych. Teraźniejszy horoskop powszedni jest niezmiernie ogólny a także odróżnia się od swojego pierwowzoru. Uwzględnia jedynie położenie słońca na tle wybranego znaku zodiaku. Od tyś lat osoby lubią horoskopy, wróżby a także przepowiednie. Niezależnie od wieku, tytułu zawodowego oraz statusu społecznego szukają wskazówek dotyczących ich przyszłego życia.

Jest to również wspaniała forma frajdy a także przyjemności. Czas wolny od nudnej codzienności. Pozytywne przepowiednie usprawniają nasz humor. Obecnie horoskop powszedni to dobrze prosperujący przemysł. Ludzie ochoczo sięgają po taką formę rozrywki. Wróżby a także przepowiednie są oparte na ludzkiej skłonności do wiary w lepsze przyszłe lata.