W Polsce jest mnóstwo różnych atrakcji, z których zazwyczaj nie zdajemy sobie sprawy. Jedną z nich niewątpliwie  jest “nadmorska pustynia”, a zatem wydmy nad polskim morzem. I jest to atrakcja która dostępna jest dla wszystkich turystów.

Eskapada do Łeby to nie tylko szansa zobaczenia fokarium w nieodległym Sarbsku bądź znanego w całej Polsce parku dinozaurów. Taką jedną z największych atrakcji Łeby są wydmy, które bez wątpienia robią wielkie wrażenie.

Jeżeli ktoś przenigdy tam nie był, a miejsce jedynie podziwiał na obrazkach lub w sieci, to niewątpliwie  będzie w ogromnym szoku. Takie wydmy są bowiem duże i widok ten na każdej osobie robi wielkie wrażenie.

Na szczęście jest to jedna z nielicznych atrakcji, które są ogólnodostępne dla wszystkich. Zasadniczo nad morze nie zdołamy dojechać samochodem, ponieważ musimy pokonać teren Parku Narodowego, ale można urządzić sobie spacer lub skorzystać z wypożyczalni rowerów (lub przyjechać z własnym). Znakomitym rozwiązaniem dla wszystkich są natomiast meleksy. Wprowadzając w Google frazę meleksy Łeba, bez kłopotu odnajdziemy namiary na firmy, które takim właśnie pojazdem dowiozą nas do celu. To idealne rozwiązanie dla osób mających małe dzieci, osób starszych albo mających kłopoty z poruszaniem.

 

Dzięki takim meleksom można w krótkim czasie dostać się na miejsce i cieszyć się pięknem polskiej przyrody. Warto dodać także, że nie jest to kosztowne rozwiązanie, a może również być wspaniałą atrakcją – nie tylko dla dzieci.