Odkurzacze centralne cyclovac to innowacyjne towary, a sprawą których porządkowanie ogromnych powierzchni stało znacznie łatwiejsze i szybsze.  Urządzenia spod znaku BEAM to współcześnie jedne z lepszych i najnowocześniejszych dostępnych na rynku. Mają one cykloniczny system filtracji, który umożliwia zatrzymać aż do 98% maleńkich cząsteczek. Zrezygnowano w nich z zastosowania worków na śmieci co pozwala zapobiec kontaktu z zebranymi zanieczyszczeniami.

Szufelki automatyczne to świetne wyjście w miejscach, gdzie prędko zbiera się bałagan, czyli w kuchni lub w przedpokoju przy szafce z butami. W momencie gdy chcielibyśmy pozbyć się nagromadzonych nieczystości starczy kliknąć na przycisk a system zasysa nieczystości znajdujące się przy wlocie odkurzacza.
Automatyczne szufelki mają niesłychanie dużo zwolenników, ponieważ pozwalają utrzymać mieszkanie w porządku. Automatyczne szufelki najczęściej instalowane są pod meblami, ale można też zainstalować je w ścianie, co jest dużo skomplikowane, bo wymaga wywiercenia dziury w ścianie.

Odkurzacze centralne firmy cyclovac to sprzęty wyróżniające się bardzo wielką odpornością na wszelkie uszkodzenia a ponadto wspaniałymi parametrami. Urządzenia tej marki mają bardzo wielką siłę ssącą, a zarazem charakteryzują się cichą pracą. Nie tylko prędko posprzątamy nim olbrzymie powierzchnie, ale również skutecznie pozbędziemy się nieczystości z dywanów. Warto wspomnieć, że firma cyclovac daje 10 lat gwarancji na swe produkty oraz dodatkowo gwarantuje serwis poprzez 5 lat od momentu zakupu.