Masz duże okna? Chciałbyś zasłonić się przed słońcem a oprócz tego mieć dopasowane żaluzje do fasady budynku? Teraz wszystko to zapewniają nietuzinkowe oraz niezwykle modne rolety a także żaluzje. Do zabezpieczenia mieszkania potrzeba niedużo, niemniej jednak należy zainwestować trochę pieniędzy w rolety fasadowe.

 

W trosce o rodzinę oraz ich bezpieczeństwo powstały rolety a także żaluzje fasadowe w innowacyjnych odcieniach i rozmiarach. Dopasowywane są one do wymiarów drzwi tarasowych jak również balkonowych oraz okien. Nowoczesne wydanie w zabezpieczeniu okien naszych domów i mieszkań przed włamywaczami oraz zasłonięciem przed promieniowaniem UV. Dzięki temu możesz czuć się intymnie, z możliwością ustawienia żaluzji na typ dzień/noc, wtedy wpuszczane jest częściowo światło z zewnątrz, a po części wnętrze jest zasłonięte. Rolety zewnętrzne oraz wewnętrzne mogą zasłonić nasze okna, a rolety fasadowe to typ zewnętrznych rolet, jakie są odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Poza tym można dopasować je kolorystycznie do tynku domu lub bloku mieszkalnego, zachowując nietypowy design.

 

Rolety są projektowane z różnych surowców, od PCV po drewniane, które wytrzymują na długie lata. Żaluzje mogą być automatycznie otwierane za pomocą pilota albo mogą być otwierane zdalnie, z wykorzystaniem aplikacji zainstalowanych w telefonie. W katalogu produktów sklepów występują także tradycyjne żaluzje i rolety, jakie otwierane są mechanicznie, ręcznie. Żaluzje możemy otwierać do połowy okna, zablokować, aby dzieci nie miały dostępu do mechanizmu. Idealnie nadają się do domów rodzinnych a także pokoików dzieci.