Jednym z najbardziej luksusowych podarunków, którymi możemy w łatwy sposób podkreślić jak mężczyzna jest dla nas ważny i w jakim stopniu znamy go są markowe perfumy męskie. Dobranie zapachu dla mężczyzny jest dużym wyzwaniem, któremu jednakże możemy podołać.

1. Calwin Klein, Obsession Night for menTo zapach wyprodukowany dla tych mężczyzn, których przeznaczeniem jest sukces, którzy mają w zwyczaju prowokować.Nadzwyczaj uwodzicielskie dodatki gruszki i kardamonu dodadzą razemspędzanym chwilą magnetyzmu, pikanterii i seksownej tajemniczości.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: gruszka, kardamon, nuty wodne
nuta serca: czarny zamsz, gałka muszkatołowa, cynamon, gałka muszkatołowa, cynamon, czarny zamsz, a także drzewo sandałowe
nuta bazy: paczuli, wanilia, żywica labdanum, wetiweria.

2. Eau de Cedre, Giorgio Armani
Są to perfumy stworzone dla prawdziwego eleganta.Ta butelka podobnie jak poprzednie inspirują się wzorami marynarek męskich, dlatego też zapach włoskiej bergamotki z dodatkiem esencji z cytryny mają na celu stać się wspaniałym elementem ubioru mężczyzny, takim dodatkiem, który sprawi, iż nikt nie przejdzie obok niego obojętnie.

Nuty zapachowe:
Nuty głowy: bergamotka, cytryna i szałwia
Nuty serca: liść fiołka, kardamon i kmin
Nuty bazy : esencja cedrowa, zamsz, nuty drzewne i czarna herbata.
3. Sauvage, Christian Dior
Niezwykły mrok pustynny o zmierzchu, zespolenie chłodu nocy z suchym, gorącym powietrzem – właśnie to zamknięte jest w pięknym opakowaniu buteleczki. Zapach dla mężczyzn, jacy pragną owiać nutą tajemnicy, ale także magnetyzmu, jest to zapach dla zmysłowych uwodzicieli.

Nuty głowy: bergamotka
Nuty serca: syczuański pieprz, lawenda, anyż, gałka muszkatołowa
Nuty bazy: wanilia, ambroxan.

Każdy flakon perfum ukrywa historię, każde otwarcie buteleczki perfum to miliony wrażeń – niech wytypowane dla niego perfumy zdradzą mu ją.