Hybrydowe paznokcie to mega hit ostatnich miesięcy. Najpewniej jeszcze długo będzie się trzymać. Paznokcie hybrydowe Kraków centrum na 100% góruje nad malowaniem paznokci zwykłym lakierem z powodu długotrwałego krycia oraz dodatkowo szybkie wysychanie. Zaraz po pomalowaniu paznokci będziemy mogli porwać się zwykłym zajęciom.

 

Nie będziemy zmuszeni czekać w nieskończoność, aż nasze nowo pomalowane paznokcie wyschną, a finalnie i tak zostać z skazą na ładnym lakierze. Hybrydowe paznokcie są zdolne do użytku zaraz po opuszczeniu salonu kosmetycznego/ zrobieniu manicure w swoim domu. W dodatku, posiadamy coraz więcej możliwości. Jest mnóstwo marek, jakie posiadają całą ofertę produktów do paznokci hybrydowych.

 

Producenci rozpieszczają nas odcieniami a oprócz tego dodatkami: pyłkami, brokatem, drobinkami, lakierami typu cat eye a oprócz tego diamencikami czy innymi dodatkami, jakie mamy możliwość nakładać na hybrydy. Hybrydowy lakier nakłada się szybko oraz efektownie, łatwo utwierdza i już gotowe! Można wykonywać hybrydowe paznokcie zarówno w salonie, jak również w swoim mieszkaniu. Co powinniśmy wybrać? Jeśli nie posiadasz doświadczenia, a zależy ci na idealnym efekcie- idź do salonu. Zrób to też wówczas, w momencie gdy masz chęć na bardziej szalone dodatki albo lakier, jakiego nie jesteś pewna i nie zamierzasz kupować.

 

Bardzo dobrym pomysłem jest zakupienie zestawu do robienia manicure w domu. Wymaga to od nas jednak cierpliwości i nakładu pieniężnego. Przeważnie manicure wykonany w domu trzyma się odrobinę krócej niżeli ten z salonu. Wybierz sama!