Komórka, a raczej smartfon to jedna z rzeczy, którą używamy nie tyle codziennie, a przez całą dobę. Z tego powodu bardzo ważna jest właściwa ochrona komórki, zwłaszcza przed uszkodzeniami , które są spowodowane upadkiem. Nawet wtedy gdy smartfone upadnie na tyle niegroźnie, że nie odniesie żadnych widocznych szkód, nie oznacza to, iż nie pojawiły się jakieś mikrouszkodzenia. Parę takowych stosunkowo niegroźnych wypadków może z czasem powodować coraz słabszą jakość pracy smartphone. Potem dzieje się tak, że po roku użytkowania nagle nasze urządzenie samo się wyłącza albo zacina.

 

Bardzo często w takiej sytuacji winą za taki stan obarczamy producenta. Jednak uszkodzenia spowodowane licznymi upadkami są przyczyną szkód. Oczywiście, jako że awarii wynikłych z upadków nie jesteśmy w stanie uniknąć, warto ochronić swój sprzęt w najlepszy możliwy sposób. Sposobem jest dobrze wybrane etui na komórkę. Z pewnościąnajlepszą opcją jest etui pokrowiec z specjalną klapką, jaka chroni ekran z przodu. Etui, jeśli jest skórzane, z dobrym skutkiem ochroni nasz telefon w trakcie upadków. Ponadto jest wygodne w użytkowaniu. Przeszukując globalną sieć internet lub odpisując na wiadomości możemy zawsze osłonić ekran telefonu klapką bez przymusu wyłączania go.

 

Jest to wygodne w szczególności w publicznych miejscach lub w pracy. Co więcej pokrowiec na telefon posiada kieszonkę na karty płatnicze lub wizytówki. A zatem taki pokrowiec z klapką stanowi wspaniałe zabezpieczenie Twojego telefonu w szczególności w zestawie z dobrym hartowanym szkłem. Szkło takie jest też konieczne, bez względu na to jakie etui na komórkę posiadamy. Niezwykle rzadko dzieje się tak ażeby rysy powstały zarówno na szkle jak i na ekranie telefonu. W momencie kiedy klienci oddają uszkodzone telefony do reklamacji, zniszczone jest tylko szkło hartowane, a nie ekran. Jednak w ten sposób wiadomo, że nasz telefon został zepsuty mechanicznie i mimo braków znaków użytkowania na ekranie, producent albo sklep ma możliwość odmówić bezpłatnego przeglądu w ramach gwarancji. Oczywiście jest możliwość zdecydować się na etui oferowane w formie obudowy na smartfona. Takie również dobrze ochroni nas sprzęt, jednakże ekran nie jest w takim stopniu zabezpieczony. Tutaj bardzo dobrej klasy szkło hartowane posiada znacznie większe znaczenie. Jeżeli nie jesteś nerwowy a telefon nie upada Ci często to to rozwiązanie może być bardzo dobrą możliwością.

 

Dobrej jakości tego typu etui na telefon jest zrobione z miękkiego surowca, który to amortyzuje uszkodzenie podczas upadku telefonu. Przeważnie to obudowy wykonane z gumy, wzmocnione po rogach. Finalną rzeczą dotyczącą wyboru dobrego etui jest dobranie wzoru i koloru. Obecnie na rynku dostępne jest mnóstwo modeli. Jest możliwość dosłownie zaprojektować spersonalizowane oraz zamówić wykonanie etui z takim właśnie wzorem. Warto skorzystać z tej możliwości, by być w pełni usatysfakcjonowanym. Smartphon to coś, na co spoglądamy na co dzień i musi się nam bardzo podobać.

 

Etui na telefon Huawei to też bardzo dobra opcja zasłonięcia potencjalnych znaków użytkowania posiadanego przez nas smartfona, takowych jak obicia czy rysy. Takie jednak powstają bardzo często, jeżeli korzystamy z komórki bez żadnego pokrowca.