W naszych czasach granice są cały czas otwarte, zaś znajomość języków innych narodowości jest nieporównywalnie ważniejsza niż wcześniej. Ogromne korporacje, zagraniczne koncerny szukają fachowców , którzy są biegli w znajomości obcych języków, zaś Ci którzy umieją się nimi sprawnie posługiwać mogą liczyć na znacznie bardziej atrakcyjne warunki umowy. Chęci nam nie wystarczą, dlatego też język angielski Zielona góra – zacznij naukę już dziś.

 

Nie warto szukać wymówek, ale należy znaleźć choć trochę czasu ażeby zacząć własną przygodę z językiem angielskim Zielona Góra bez zbędnego zwlekania. Im wcześniej rozpoczniesz naukę tym większy progres możesz poczynić. Naukę języków obcych bardzo dobrze jest rozpocząć gdy jest się małym dzieckiem, ale jeżeli nie masz obaw a także chciałbyś doskonalić swój warsztat lingwistyczny i obserwować całkiem szybki rozwój to już dziś zapisz się bez względu na swój wiek. Oferujemy niewielkie grupy, bardzo indywidualne podejście, najnowsze sposoby przekazywania wiedzy, interesujące zajęcia z lektorami mającymi wieloletnie doświadczenie, a co najbardziej istotne za najlepszą opłatą w mieście Zielona Góra. Nasza szkoła język angielski Zielona Góra ma wieloletnie doświadczenie w nauczaniu angielskiego.

 

W ofercie mamy nie tylko i wyłącznie zajęcia grupowe, ale też indywidualne zajęcia przygotowujące , które przygotowują do międzynarodowych testów (m.in. CAE, CPE, FCE) czy egzaminów krajowych (między innymi matura). Będąc uczniem naszej szkoły masz zagwarantowane monitoring swojego progresu a także szczegółową analizę pod względem umiejętności językowych, którym musisz poświęcić nieco większą uwagę. Ogromy plus uczęszczania na zajęcia w prowadzonej przez nas szkole angielski Zielona Góra to szansa nauki nie tylko i wyłącznie od najlepszych w mieście Zielona Góra lektorów z kraju, lecz także od native speakerów, którzy znacznie lepiej pomogą Ci wczuć się w uczony język a także dać dostęp do niepowtarzalnego rodzimego flow. Opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu zdajemy sobie sprawę, że nauczanie w ten właśnie sposób przynosi bardzo wymierne rezultaty i stwarza, że użytkowe umiejętności językowe są zauważalne. Nie prowadzimy nudnych i schematycznych zajęć, na których wyłącznym źródłem informacji jest książka.

 

Bardzo staramy się aby z roku na rok nasza szkoła stawała się jak najbardziej przystosowana do wymagań studentów oraz wykorzystywała przyszłościowe techniki ułatwiające szybkie przyswajanie informacji. Zapisując się na zajęcia angielski Zielona Góra w prowadzonej przez nas placówce stajesz się członkiem społeczności, która nieustannie dąży do samorozwoju i dzięki indywidualnej pracy a także wspólnemu wysiłkowi , który jest wkładany we wszystkie wspólne spotkania, postęp ten dostrzega się bardzo szybko. Najlepszy pretendent do nauki angielski Zielona Góra pod czujnym okiem naszych lektorów to mężczyzn/kobieta w przedziale wiekowym od lat pięciu. Prawdę mówiąc to jedyne kryteria żeby dostać się na prowadzone przez naszą szkołę kursy oraz szkolenia.

 

Dodatkowe kryteria to chęć nauczenia się obcego języka, poparta bardzo dużą determinacją, chęcią poświęcenia czasu na samokształcenie się a ponadto nastawienie na ciągłe pogłębianie własnych umiejętności. Dla już zdecydowanych na początek nauki język angielski Zielona Góra|Bytom atrakcyjne warunki.