Sytuacja, w której nasz pojazd odmówi nam posłuszeństwa jest wyjątkowo uciążliwa, denerwująca, jak również nie do przewidzenia. A co jeżeli przytrafi się to w na drodze? Jak zdobyć pomoc w naprawie a także holowaniu auta? Jakie usługi zapewnia doświadczona firma oferująca pomoc na drodze?

 

Nieprzewidziane kłopoty z samochodem zdążają się dosyć często. Zazwyczaj zaskakują kierowców w trakcie jazdy zarówno w celach osobistych jak również zawodowych. Bez względu na to w której z tych sytuacji się znajdziemy, zawsze jest to bardzo irytujące zdarzenie. Wówczas nie warto odchodzić od zmysłów i się zamartwiać. Rozsądne rozwiązanie tej sytuacji gwarantuje pomoc drogowa, która to w jak najszybszym czasie przyjedzie na miejscu zdarzenia. Jak należy zamówić tego typu fachową pomoc? Jednym z najbardziej popularnychsposobów jest zamówienie pojazdu holowniczego kontakt przez telefon. Warto zatem posiadać wizytówkę spółki albo być cały czas podłączonym do sieci, żeby móc znaleźć ją na Internecie. Innymi technikami prośby o pomoc jest nawiązanie kontaktu za pomocą czatu albo pozostawienie maila.

 

W jakich sprawach możemy liczyć na tego typu pomoc? pomocdrogowa-24.waw.pl to firma która oferuje swoje własne usługi w wielu różnych sytuacjach. Jedną z takich sytuacji jest typowa awaria naszego auta. Holowanie możliwe jest też pojazdu, który uległ kraksie, wypadkowi czy może uszkodzeniu. W takich okolicznościach przedsiębiorstwo wysysała stosownie dobrany pojazd z doświadczonym kierowcą. Flota spółek holowniczych jest wyposażona w mnóstwo samochodów, jakich podstawowym celem jest przewożenie mniejszych pojazdów, bądź większych samochodów. Pojazdy te mają odpowiednio dobrane wyciągarki, dzięki którym załadowanie samochodu na lawetę jest bardzo proste oraz całkowicie bezpieczne. W katalogu usług tego rodzaju firmy znajdziemy także holowanie samochodów ciężarowych. Bardzo często jest ono wykonywane z wykorzystaniem sztywnego holu.

 

Innymi usługami jakie ma w swojej ofercie doświadczona firma zajmująca się pomocą drogową są: przyjazd na konkretne miejsce, kontrola samochodu, przeprowadzenie naprawy na miejscu zdarzenia jeżeli jest ku temu sposobność, załadowanie zepsutego samochodu na lawetę, dowóz w wyznaczone miejsce – do domu lub swojego mechanika, kurs do mechanika działalności, jaka świadczy pomoc w holowaniu, naprawa pojazdu w dobrze wyposażonym warsztacie. Do mniej popularnych misji tego typu fachowców należą także transport paliwa – w przypadku, w momencie gdy w trakcie jazdy zabrakło go kierowcy, jak i sprowadzanie na lawecie lub holowanie pojazdów z innych miast lub spoza granicy. Firma świadczy swoje usługi 24 godziny na dobę, każdego dnia tygodnia, jak również w dni świąteczne. Przy wcześniejszym uzgodnieniu jest możliwe wykonanie szczegółowej wyceny interesującej nas usługi, jak i szczegółowe omówienie zlecenia. Korzystanie z tego typu pomocy drogowej jest czasami nieuniknione, ale też opłacalne.

 

Dzięki podejściu fachowców możliwa jest błyskawiczna reakcja, oszczędność czasu, jak również nerwów związanych zazwyczaj z załatwianiem transportu czy też oddzielnego mechanika.